Impotencja nie oznacza końca współżycia.

Zaburzenia erekcji w dzisiejszym społeczeństwie są bardzo często spotykaną dolegliwością, która jednak nie przekreśla szans mężczyzny na ponowną aktywność seksualną. Należy odpowiednio szybko zadziałać, a problemy mogą niemalże całkowicie minąć. Impotencja dotknęła już 2 miliony mężczyzn w samej Polsce, gdzie przedział wiekowy dotyczący zaburzeń waha się od 20 do 70 lat. Większa połowa osób nie udaje się do lekarza, aby uzyskać specjalistyczną pomoc, co jest błędne. Co więc robi 40% chorych po zauważeniu pierwszych objawów?

Mniej więcej połowa z nich udaje, że problem nic istnieje, zamykają się oni w sobie, ukrywają własne dolegliwości przed partnerką, a choroba pogłębia się nieustannie, wpływając w sposób negatywny na ich całe życie oraz samopoczucie. Kolejna grupa szuka porad w Internecie, gdzie często zakupują środki, które nie zostały dokładnie przebadane, a także mogą zaszkodzić zdrowiu. Zaburzenia erekcji https://kamagra2020.pl/prod_cialis20.html nie oznaczają jednak końca życia. Panowie muszą udać się do urologa bądź seksuologa, który jest w stanie bardzo szybko określić przyczynę zaburzeń, gdyż posiada on odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie.

Należy również wspomnieć, że w wielu przypadkach, gdy choroba nie jest jeszcze bardzo zaawansowana naprawdę małe zmiany związane ze stylem życia, aktywnością fizyczną oraz pożegnaniem nałogów jest w stanie całkowicie zakończyć przykre dolegliwości. Dodatkowo, należy zwrócić uwagę, że środki farmakologiczne dostępne na receptę wykazują między 70 a 99% skuteczności.

Dlaczego takie wahania odnośnie skuteczności, a związane jest to bezpośrednio z różnymi lekami dostępnymi na rynku, większymi bądź mniejszymi dawkami składników aktywnych, które stanowią o sukcesie leku. Można również zdecydować się na inne, mniej popularne metody, jak na przykład hipnoza, pompki do penisa, wizyty u psychologa, masaże, akupresury i inne. Jeśli jedna metoda zawiedzie, należy spróbować innej, aż do skutku, gdyż aktywność seksualna stanowi bardzo ważną część każdego związku bez której nie można się obyć.

Comments are closed.